XBOX ONE – Quantum Break

Remedy Entertainment

279.00 

המלאי אזל

עדכנו אותי כשהמוצר יחזור למלאי

מק"ט: 6da2835a54a7 קטגוריה:

תיאור

Quantum Break הוא משחק יריות מגוף שלישי המיוצר ע"י Remedy Entertainment ומופץ ע"י Microsoft Studios, המשחק בלעדי לXbox one! המשחק הוא משחק יריות מגוף שלישי עתידני הנותן לשחקן שליטה בזמן .

המשחק שובר הקופות עם אקשן המבוסס על קיטועים ברצף הזמן ועלילה מותחת שמתעוררת לחיים בדרך חדשה שמעולם לא נוסתה: שילוב של משחק ומופע 'לייב-אקשן' מטלטל. הזמן עצמו נעשה מקוטע בתוך ניסוי של נסיעה בזמן, כאשר ג'ק ג'ויס נלחם בתאגיד הענק הסודי Monarch Solutions כדי לשנות את מהלך העניינים לפני שיהיה מאוחר מדי. הפעולות שתבצע והבחירות שלך יעצבו את החוויה שלך במופע וייצרו עבורך חוויית בידור חדשה וייחודית.

זמן הוא כוח

בעקבות שבריר שנייה של הרס שגורם לקיטוע הזמן עצמו, שני אנשים מגלים כי השתנו וכי זכו ביכולות חריגות. האחד נוסע בזמן וחותר באופן אובססיבי לשלוט בכוח הזה. השני נעזר ביכולות החדשות שלו כדי לנסות ולגבור עליו ולתקן את הזמן לפני שהזמן יקרע את עצמו לגזרים באופן בלתי הפיך. שניהם מתמודדים נגד סיכויים קלושים ונדרשים לקבל החלטות דרמטיות שיעצבו את פני העתיד. המשחק Quantum Break הוא חוויה ייחודית: גם משחק וידאו אינטנסיבי, גם מופע 'לייב-אקשן' מרתק עם רשימת כוכבים וביניהם שון אשמור בתפקיד הגיבור ג'ק ג'ויס, איידן גילן בתפקיד אויבו המושבע, פול סרין, ודומיניק מונהאן כוויליאם, האח הגאון של ג'ק. Quantum Break גדוש בעלילות מרתקות, דמויות עשירות ופיתולים דרמטיים בעלילה – מהסוג שבזכותו Remedy Entertainment מפורסמים. הבחירות שלך במהלך המשחק ישפיעו על התוצאות של שילוב קצבי זה בין משחק ומופע ויעניקו לך חוויית בידור ייחודית לגמרי.

העלילה

הזמן נשבר לרסיסים. סדק בזמן, שנוצר מניסוי שלא עלה יפה בנסיעה בזמן, מתקדם בקצב מפחיד. כתוצאה מכך, הזמן עצמו קופא וזורם לסירוגין וגורם לעולם להפוך למעין תמונה קפואה. רוב בני האדם כלל אינם ערים לפורענות הקרבה. ג'ק ג'ויס אינו נמנה עם אלה: אותו ניסוי חולל שינויים גם בו ועכשיו הוא מסוגל לראות את הנזק עם התקדמות הסדק. הזמן ממשיך 'לצאת מהמקום' עוד ועוד ועם אובדן הסינכרון בעולם, התוצאה היא הרס בקנה מידה אדיר. ג'ק מנסה נואשות למצוא דרך למנוע מהסדק להגיע למצב הסופי, אותו רגע שבו ייפול גרגיר החול האחרון בשעון החול והזמן יעצור מלכת לעולמים. אלא שלחברו הטוב ביותר, פול סרין, ולחברת Monarch Solutions חסרת המצפון יש תוכניות אחרות והמאמצים של ג'ק לא מתאימים לתוכניות הללו. הם לא יבחלו באף אמצעי כדי לעצור אותו. היכולות החדשות של ג'ק מאפשרות לו לא רק להמשיך לנוע גם כאשר הזמן נעצר, אלא אף מעניקות לו את היכולת לשנות את הזמן. וכך הוא מסוגל לנוע מהר יותר משהעין מסוגלת לראות. להקפיא אויב במעבר משנייה לשנייה. הוא מסוגל להשיב מלחמה. בעזרת הכוחות האלה ובסיועה של בת' וויילדר המסתורית ואחיו הגאון ויליאם, נלחם ג'ק בחיילים ההיי-טקיים של Monarch ומתמודד עם סיכויים בלתי אפשריים וברקע, הזמן ממשיך לקרטע ולגנוח ומאלץ אותו לנווט בזירות של הרס לא ייאמן, שמדלגות קדימה ואחורה בזמן סביבו, ולהקדים בקושי בצעד אחד מוות בטוח. כישלון פירושו עולם שיישאר קפוא לנד ברגע האחרון שהתקיים – והרגע הזה קרוב.

מאפיינים עיקריים

  • חוויה עלילתית עמוקה ומהירת קצב מבית Remedy Entertainment
  • מופע 'לייב-אקשן' איכותי במיוחד המושפע באופן ישיר מהבחירות של השחקן תוך כדי משחק
  • בהשתתפות כוכבי טלוויזיה
  • אותה עלילה, מסופרת בדרכים רבות ושונות
  • משחק אקשן מתוגבר-זמן
  • ניווט בתוך זירות של הרס בקנה מידה אפי המדלגות קדימה ואחורה בזמן
  • צמתים עלילתיים בזמן

 

 

מידע נוסף

מותג

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “XBOX ONE – Quantum Break”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *