פריצה לנינטנדו סוויץ' – מדריך התקנת משחקים על קונסולת ה NINTENDO SWITCH

במדריך זה נסביר כיצד להפעיל את המוצר חדש מבית Team Xecuter הלא הוא צ'יפ ה SX CORE המאפשר פריצת כל  גרסאות הנינטנדו סוויץ NINTENDO SWITCH והתקנת מערכת הפעלה פרוצה – SX OS .

המערכת מאפשרת הפעלת תוכנות קוד פתוח HOMEBREW וכן גיבוי של שמירות של שלבים ומשחקים שנרכשו כחוק .

ההפעלה הראשונית היא פשוטה  למדי , מערכת ההפעלה עולה כרגיל רק עם לוגו של SX OS לפני הלוגו הרגיל של נינטנדו וזה הסימן שהמערכת בעצם פרוצה  . אם אנו רוצים לגשת להגדרות של הפריצה יש לכבות את הקונסולה ולהדליק כאשר כפתור ה שVOLUME UP לחוץ ואז יפתחו לנו אפשרויות בסיסיות של הפריצה כמו גיבוי הNAND של המכשיר ( מומלץ מאוד לבצע , אנו מבצעים זאת כברירת מחדל כאשר אנחנו מבצעים את הפריצה ) וכן מאפשרת הפעלה של המכשיר במצב לא פרוץ . מומלץ שלא לבצע פעולות נוספות מלבד גיבוי  ( DUMP NAND ) בתפריט זה .

 

אז איך אנחנו בעצם מתקינים משחקים ומפעילים אותם ? כדי להתקין משחקים יש לשים את קובץ המשחק בשורש ( ROOT ) של כרטיס הזיכרון , ניתן להתקין משחקים בפורמט NSP או בפורמט  XCI .

לאחר ששמנו את המשחק על כרטיס הזיכרון נכניס אותו  לקונסולה כשהיא כבויה ונפעיל את הקונסולה במצב פרוץ רגיל . ( הדלקה בלחיצה רגילה על כפתור ה POWER )  במסך הבית נבחר את  Album  ויפתח לנו תפריט של מערכת ההפעלה הפרוצה  , והמשחק או משחקים ששמנו על כרטיס הזיכרון יופיעו בגדול במרכז התפריט .

נבחר באפשרות של Install  ונתקין אותו על המכשיר . כעת המשחק יופיע בתפריט הבית של מערכת ההפעלה של הקונסולה ונוכל להפעיל אותו כפי שמפעילים משחק רגיל  .

 

 

שימו לב , נכון להיום 17.09.20 מערכת ההפעלה החדשה ביותר של נינטנדו היא 10.2.0 , לפני שמעדכנים מערכת יש לוודא  ראשית אם הצ'יפ תומך בעדכון או שאתם עלולים למצוא את עצמכם עם מכשיר לא פרוץ או גרוע מכך עם מכשיר לא שמיש .

אם ברצונכם לעדכן את מערכת ההפעלה ל10.2.0 יש לעדכן ראשית את מערכת ההפעלה של הצ'יפ SX-0S לגרסא 3.0.5 , יש להיכנס לAlbum  ולבחור ב  OPTIONS ואז לבחור בלשונית Update SX-OS

 

.נשמח לעזור בכל שאלה  , ניתן להשאיר תגובה למדריך זה ואנו נשתדל לענות בהקדם.