מבצע!

Lords of The Fallen | PS5

חקרו עולם עצום מלא תוכן, צרו את האגדה האישית שלכם, הילחמו ונצחו את האויבים הקשים ביותר ואחזו בכוח הבלתי יתואר, ברוכים הבאים ל-Lords of the Fallen!

299.00  269.00 

קטגוריות: ,

תיאור

חקור עולם עצום: חקרו שני עולמות מקבילים נרחבים במסע האפי שלך להפיל את כוחו האדיר של הרוע. בעוד שהממלכה החיה מציגה אתגרים אכזריים משלה, מחזות אימה שלא סופרו אורבים בממלכת המתים המסויטת. פגשו מגוון רחב של דמויות, חלקן מפוקפקות ותחמניות…

הגדר את האגדה שלך: התאם אישית את המראה של הדמות שלך מתוך מגוון רחב של אפשרויות חזותיות. בכל נתיב התחלה שתבחר, פתח את הדמות שלך לסגנון משחק משלך על ידי שדרוג נתונים סטטיסטיים, כלי נשק, שריון ולחשים.

שליטה בלחימה טקטית מהירה ומאתגרת: רק מי ששולט בקרב הטקטי העמוק יכול לקוות לשרוד. בחר מתוך 100 כלים של כלי נשק אכזריים ייחודיים, או לוותר על כלי נשק מברזל בשביל קסם עם התקפות הרסניות.

התאחדו או הילחמו במשחק מרובה משתתפים מקוון: חוו את הקמפיין הנרחב, לשחקן יחיד לבדו, או הזמינו שחקן שני להצטרף להרפתקה שלכם בשיתוף פעולה מקוון ללא הפרעה. אבל הזהרו – גיבורים ממחוזות אחרים יכולים לפלוש אליכם.

הפעל מכשיר של כוח לא אלוהים: לאור שלך יש את הכוח לחצות בין עולמות. השתמש באמנות האפלה הזו כדי להגיע למקומות נשכחים, לחשוף אוצרות אגדיים, ואפילו לתמרן את נפשו של אויבך.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “Lords of The Fallen | PS5”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *