מדורג 5.00 מתוך 5 מבוסס על 1 דירוגים של לקוחות
(חוות דעת לקוח 1)

Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch

nintendo

229.00 

קטגוריה:

תיאור

תפוס, סקר וחקור פוקימונים פראיים כדי ליצור ולהשלים את הפוקדקס הראשון באזור Sinnoh ב- Pokémon Legends: Arceus, שהגיע ל- Nintendo Switch ב -28 בינואר 2022. Pokémon Legends: Arceus מכבד את משחקי הליבה של משחקי הפוקימון תוך יצירת אלמנטים חדשים ו- RPG .

תובא לאזור Sinnoh, התפאורה של Pokémon Diamond ו- Pokémon Pearl. אבל הסיפור הזה מתגלה בעידן שחלף מזמן, עוד לפני שקיימו רעיונות כמו להיות מאמן פוקימונים או ליגת פוקימון. מסביב תמצאו פוקימונים החיים פראים בסביבות קשות שעושות סינון שלא כמו האזור שאתם אולי זוכרים מימי פוקימון דיאמונד ופוקימון פרל.

כדי לתפוס פוקימונים ב- Pokémon Legends: Arceus, תוכלו לצפות בהם כדי ללמוד את התנהגותם, ואז להתגנב בזהירות, לכוון את כדור הפוקי שלכם ולתת לעוף! תוכל גם לקבל את בן בריתך פוקימון בקרב בפוקימונים פראיים שאתה מקווה לתפוס. פשוט זרוק את כדור הפוקי המחזיק את פוקימון בן בריתך ליד פוקימון פראי, ואתה תיכנס חלק לקרב ותפקד על הפוקימון שלך על ידי בחירה מתוך מהלכים שהוא מכיר.

כשאתה מתחיל בהרפתקה שלך ליצור את הפוקדקס הראשון של האזור, תוכל לבחור את רולט, סינדקוויל או אושאווט כשותף. שלושת הפוקימונים הללו הגיעו עם פרופסור לפוקימון, שנתקל בהם בטיולי מחקר לאזורים שונים.

תאריך השקת המשחק 28.01.22

מידע נוסף

מותג

1 ביקורת עבור Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch

  1. דורג 5 מתוך 5

    המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *